Novinky a publikácie
20. 03. 2018
Firemné novinky

Coface Slovensko získala prestížne ocenenie Slovak Superbrands

Coface Slovensko získala prestížne ocenenie Slovak Superbrands

Slovenskí spotrebitelia a komisia profesionálov z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu, médií a marketingového výskumu – Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila spoločnosti COFACE Slovensko cenu Slovak Superbrands 2018. Týmto ocenením sa spoločnosť zaradila do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky.

Svoje nadšenie zo zisku ocenenia vyjadril aj Country manager spoločnosti Coface na Slovensku - Ing. Juraj Janči:

„Slovak Superbrands je prestížne ocenenie a v silnej konkurencii na finančnom trhu ho Coface získava po prvý krát. Vnímam to ako výsledok celého lokálneho tímu zamestnancov a spolupracovníkov našej spoločnosti počas 3 ročného pôsobenia vo firme, ustanoviť značku Coface ako značku kvalitného, spoľahlivého a zodpovedného partnera pre oblasť manažmentu pohľadávok a riadenia kreditných rizík. Podľa štatistík patrí spoločnosť Coface k popredným hráčom na trhu v tejto oblasti a našim cieľom je zabezpečenie profitabilného rastu spoločnosti prostredníctvom nových ako aj spokojných existujúcich klientov. Najdôležitejším kritériom úspechu je spokojnosť zákazníka a toto prestížne ocenenie úspech značky Coface na slovenskom trhu podčiarkuje.“

Ako funguje program Superbrands Award

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Brand Council na základe verejného prieskumu zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi Brand Council-u sú najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy. Tento program vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili, značky hodné nasledovania. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 90 krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council má pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, preto sa jej členmi môžu stať len poprední, vysoko uznávaní experti.

Kontakt


Katarina ZIGOVA

 
MARKETING MANAGER AND SALES SUPPORT
Soltésovej 14
811 08 Bratislava
SLOVAKIA
Tel: +421 (0) 2 67 201 614
mail: katarina.zigova@coface.com

Nahor
  • Slovak
  • English