O Coface

Making Trade Happen

Realizátori: pomáhame uskutočňovať obchody

the-happeners-with-left-blank_medium
Spoločnosť Coface tvorí tím 4 721 zamestnancov 78 národností v 60 krajinách, ktorí všetci zdieľajú firemnú kultúru zosúladenú s okolitým svetom. Pracujeme na spoločnom cieli, ktorým je uľahčenie obchodovania na globálnej úrovni a upevnenie našej vedúcej pozície v poisťovaní úverov.
Skupina má 50 000 globálnych klientov zo všetkých odvetví, ktorých podporuje pri rozvoji podnikania a pomáha in tak stať sa silnejšími, rýchlejšími a efektívnejšími.
Naše tímy každý deň pomáhajú uskutočňovať obchody. Príďte a pridajte sa k nám!

Štyri piliere našej personálnej politiky

Štyri piliere našej personálnej politiky POMÁHAME PODNIKOM RÁSŤ
Našou úlohou je uľahčovať obchodovanie na globálnej aj miestnej úrovni prostredníctvom riešení, ktoré zabezpečujú pomoc a ochranu pri prijímaní obchodných rozhodnutí. Ako úverový poisťovateľ zabezpečujeme podporu pri predchádzaní riziku nezaplatenia prostredníctvom poistného krytia obchodných úverov.
 
 
SME PREPOJENÍ SO SVETOM
Naša kultúra je kultúrou široko otvoreného spôsobu myslenia a prepojenia so svetom a s tým, ako sa vyvíja.
V spoločnosti Coface môžete úspešne pracovať v multikultúrnom prostredí s prstom na pulze globálnej ekonomiky.Medzinárodné pôsobenie je našou každodennou realitou.
 
 
UMOŽŇUJEME RAST V INKLUZÍVNEJ KOMUNITE
Sme úzko prepojená organizácia, v ktorej záleží na každom jednotlivcovi: váš vplyv a prínos si rýchlo všimneme a oceníme.
naši kolegovia sú prístupní bez ohľadu na postavenie v riadiacej hierarchii - komunikujeme priamym a neformálnym spôsobom.Veríme v priateľskosť, jednoduchý prístup a inklúziu.
 
 
BUDUJEME BUDÚCNOSŤ
Spoločnosť Coface sa môže pochváliť viac ako 75-ročnými skúsenosťami a svoju odbornosť a reputáciu vybudovanú počas tejto histórie intenzívne využíva.
Napriek tomu dosiahnuté výsledky a úspechy každý deň preverujeme a snažíme sa nanovo objaviť samých seba.
Nahor
  • Slovak
  • English