O Coface

Sme prepojení so svetom

Naša kultúra je kultúrou široko otvoreného spôsobu myslenia a prepojenia so svetom a s tým, ako sa vyvíja

 
 
V spoločnosti Coface budete pracovať v rytme globálnej ekonomiky a rozvíjať sa v multikultúrnom prostredí.
 
 
Máme tímy z krajín celého sveta, ktoré spájajú svoje znalosti a pomáhajú nám tak spoznať jednotlivé trhy a zodpovedajúco riešiť problémy našich klientov.
 
 
 
  

Medzinárodná pôsobnosť je našou každodennou realitou

  • Vďaka úzkej spolupráci so zahraničnými kolegami dokážete lepšie slúžiť našim klientom.

  • Budete súčasťou projektových tímov, ktoré pôsobia vo viacerých krajinách.

  • Vždy budete spolupracovať s kolegami rôznych národností, pričom máte možnosť uchádzať sa o možnosti mobility a uplatnenia v zahraničí, a to už od zahájenia svojej kariéry v Coface!

Základné údaje

mobilitask

Čo o tom hovoria naši realizátori

Yasuyo_square140

Spoločnosť Coface Japanese Solutions je subjekt špecializovaný na podporu rastu japonských nadnárodných spoločností na tuzemskom aj zahraničnom trhu prostredníctvom úverového poistenia individuálne prispôsobeného ich potrebám. 

 
Máme bilingválne tímy v Tokiu, Osake, Paríži, Hong Kongu, Šanghaji aj v New Yorku, čo nám umožňuje poskytovať služby miestnym klientom v ich jazyku. Napriek geografickej vzdialenosti, úzko spolupracujeme ako tím a spoločne zdieľame aktuálne informácie o najnovších potrebách našich klientov.

 

Je skutočne vzrušujúce pracovať v tomto tíme a vidieť, ako sa obchodná spolupráca s japonskými nadnárodnými spoločnosťami rozvíja a expanduje z jedného regiónu do druhého.

 

Yasuyo AH, manažér starostlivosti o kľúčových zákazníkov pre spoločnosti Coface Japan a Coface Japanese Solutions

Danny-V_medium

Do spoločnosti Coface som prišiel kvôli jej medzinárodnej pôsobnosti - už od štúdia som túžil získavať skúsenosti v zahraničí, najmä v Číne, Hong Kongu, Japonsku, Anglicku...

 
Minulý rok som sa prihlásil do interného programu rozvoja talentov a vybrali ma na ročné pôsobenie v centrále skupiny v Paríži, kde som pracoval na rôznych projektoch v spolupráci s ďalšími oddeleniami a s mnohými krajinami.
 
Bavilo ma najmä pustiť sa do nového dobrodružstva - multikultúrne prostredie, posun od lokálneho ku globálnemu mysleniu a príležitosť vybudovať si sebadôveru a rozvíjať svoje schopnosti s podporou môjho mentora.

A nadchlo ma, že po skončení tejto úlohy mi bola ponúknutá možnosť nastúpiť natrvalo do tímu Senior Risk Underwriting v Paríži!

 

Danny V., poisťovateľ poistných rizík s obvyklým pôsobiskom v Holandsku, ktorý momentálne pracuje vo Francúzsku

Yuliia-N_medium

V spoločnosti Coface denne spolupracujem s priateľmi a kolegami z rôznych prostredí. Baví ma možnosť spoznávať rôzne kultúry a perspektívy rovno od pracovného stola.

 
V takomto prostredí sa môžem neustále rozvíjať objavovaním, búraním vlastných predsudkov a zlepšovaním svojej schopnosti počúvať a efektívne komunikovať.

 
Naša rozmanitosť podporuje kreativitu a prispieva k lepším výsledkom spoločnosti. Vďaka tomu je Coface skvelým miestom na prácu a som hrdá na možnosť byť súčasťou tohto tímu.

 

 

Yuliia N., manažérka starostlivosti o kľúčových zákazníkov, Coface Global Solutions, Dubaj

 

Nahor
  • Slovak
  • English