Novinky a publikácie
02. 04. 2014
Produktové novinky

Coface Select: on-line prístup k reportom spoločností v Európe

Coface Select: on-line prístup k reportom spoločností v Európe

Coface, vedúca spoločnosť v poistení pohľadávok a obchodných informáciách v strednej Európe uvádza na trh Coface Select, inovatívne on-line reporty, ktoré umožňujú spoločnostiam selektovať potenciálnych obchodných partnerov a monitorovať existujúcich zákazníkov. Na jeden klik myši sú 24 hodín denne dostupné informácie v štandardizovanej forme z 22 krajín.

 

Reporty o spoločnostiach obsahujú extrakt užitočných a nevyhnutných informácií ako napríklad predmet činnosti, základné informácie o spoločnosti a finančné ukazovatele (v eurách pre všetky krajiny). Ukazovateľ rýchleho hodnotenia bonity na princípe farieb semaforu rýchlo a prehľadne ohodnocuje potenciálnych aj existujúcich klientov. Jednoduchý a vždy dostupný nástroj prináša našim klientom možnosť efektívneho a bezpečného rozhodovania. Coface Select je užitočný najmä pre exportujúce a importujúce spoločnosti, ktoré vedia takto rýchlo vyhodnotiť spoluprácu s obchodným partnerom v zahraničí.

 

“Okamžité informácie dostupné na jedno kliknutie spolu s ukazovateľom hodnotenia bonity významne odlišujú Coface Select od iných informačných zdrojov. Coface Select je unikátny nástroj pre vyhľadávanie obchodných príležitostí v zahraničí a rast obratu. Uvedením tohto produktu sa snažíme pokračovať v podpore našich klientov zvýšením ich efektivity a skrátením rozhodovacieho procesu.“pani Kompowska, Executive Manager Central Europe, podčiarkuje benefity reportov Coface Select.  

Stiahnuť túto tlačovú správu : Coface Select: on-line prístup k reportom spoločností v Európe (140,91 kB)
Nahor
  • Slovak
  • English