Novinky a publikácie
28. 07. 2014
Firemné novinky

Coface rozširuje ponuku úverového poistenia v Srbsku

Srbsko sa stalo 98. trhom,  kde Coface spúšťa ponuku úverového poistenia

Coface, popredný svetový poskytovateľ poistenia pohľadávok, rozširuje svoju ponuku úverového poistenia v Srbsku prostredníctvom miestneho partnerstva s poisťovňou Axa. Okrem vymáhania pohľadávok a služieb obchodných informácií budú môcť odteraz srbské spoločnosti ťažiť aj z dlhoročných odborných znalostí Coface v oblasti úverového poistenia, ako aj z jej medzinárodného pokrytia.

Coface je v Srbsku prítomná od roku 2007, kde doteraz poskytovala služby vymáhania pohľadávok a obchodné informácie. V súčasnosti uzavrela dohodu o technickom partnerstve s poisťovňou Axa Nezivotno Osiguranje, vďaka čomu bude  firmám poskytovať  úverové poistenie. Srbské spoločnosti tak sú schopné získať prístup k širokej ponuke služieb Coface a čerpať z jej jedinečných znalostí a skúseností v oblasti prevencie a ochrany úverových rizík týkajúcich sa obchodných transakcií. Rovnako tak získajú prístup ku komplexným makro- a mikroekonomickým analýzam skupiny Coface.

„Srbsko je ako kandidátska krajina Európskej únie strategickým trhom pre expanziu spoločnosti Coface,“vysvetľuje Katarzyna Kompowska, regionálna manažérka Coface pre strednú Európu. „Rok čo rok Coface posilňuje svoju pozíciu v strednej Európe, po komerčnej stránke  vo veľmi dynamickom regióne, s atraktívnym rastovým potenciálom. Dnes tak Coface poskytuje priamo alebo nepriamo služby poistenia úverových rizík v 14 krajinách strednej Európy.“

„Coface ponúka svojim klientom najväčšiu sieť medzinárodného úverového poistenia,“dodáva Jean-Marc Pill, generálny riaditeľ skupiny.„Rozšírenie pokrytia našich služieb do 98 krajín posilňuje medzinárodnú prítomnosť Coface a demonštruje náš záväzok slúžiť podnikateľským ambíciám spoločností po celom svete.“Coface nedávno vstúpila aj na burzu v Paríži.

Stiahnuť túto tlačovú správu : Coface rozširuje ponuku úverového poistenia v Srbsku (186,25 kB)

Pozrite tiež


Webstránka Coface Srbsko:

 

http://www.coface.rs

Nahor
  • Slovak
  • English