Novinky a publikácie
11. 09. 2014
Produktové novinky

Coface spúsťa aplikáciu CofaMove

Coface spúsťa aplikáciu CofaMove

Spoločnosť Coface spúšťa svoju mobilnú aplikáciu CofaMove. Aplikácia umožní prístup na online platformu pre správu poistenia úverových zmlúv Cofanet kdekoľvek a kedykoľvek. Stiahnuť si ju je možné v Apple App Store aj Google Play Store. 

CofaMove je inovatívnou aplikáciou na trhu úverového poistenia, ktorá umožňuje mať informácie poskytované Coface vždy po ruke. Úveroví manažéri tak môžu lepšie reagovať na možné riziká a ľahšie riadiť aj svojich obchodných zástupcov na cestách. Na druhej strane obchodní zástupcovia môžu vďaka tomu jednak efektívnejšie vyhľadávať parterov a jednak efektívnejšie aj rokovať.

Funkcie CofaMove umožňujú identifikáciu spoločnosti, konzultácie, ako aj objednávky produktov úverového poistenia. Do konca roka by sa tieto funkcie mali ďalej rozširovať. Aplikácia je viacjazyčná a bude zároveň k dispozícii bez dodatočných nákladov pre 40 000 užívateľov Cofanet.

„Spustenie CofaMove je ďalším krokom v inováciách, ku ktorým prizývame našich zákazníkov, a ktoré sme začali v roku 2012 s Topliner, nedávno sme pokračovali s Easyliner a Policy/Cash Master. Potrebám našich zákazníkov načúvame pozorne. Tento nový nástroj spĺňa technologické požiadavky a vytvára možnosti pre citlivejšie riadenie rizík priamo na mieste. Prostredníctvom integrovanej technickej platformy môžu klienti používať tento nový nástroj v celosvetovom meradle od prvého dňa,“ hovorí Patrice Luscan, riaditeľ Coface pre marketing a stratégiu.

 

 

 

 

 

 

Stiahnuť túto tlačovú správu : Coface spúsťa aplikáciu CofaMove (148,93 kB)

Pozrite tiež


 

Nahor
  • Slovak
  • English