Novinky a publikácie
29. 01. 2019
Firemné novinky

Coface spúšťa nový online produkt: Business Finder

Business finder
Spoločnosť Coface pokračuje v inovačnej stratégii a rozširuje svoju online ponuku o nový interaktívny on-line nástroj Business Finder. Ten pomáha klientom zacieliť na nových obchodných partnerov v strednej a východnej Európe a vybrať si z najväčšej databázy v strednej a východnej Európe spomedzi 30 miliónov firiem.

Vďaka softvéru Coface Business Finder môžu klienti nájsť a osloviť nových obchodných partnerov, aktualizovať a obohatiť svoju kontaktnú databázu, ako aj analyzovať trhy a konkurentov. Interaktívny servisný nástroj Business Finder využíva najväčšiu databázu v strednej a východnej Európe, v ktorej Coface už vykonala kontrolu úverových rizík, aby zabezpečila čo najlepšiu kvalitu.

Pre zákazníkov je dôležité, aby sa pri rozširovaní svojho podnikania mohli spoľahnúť na kvalitnú databázu, z ktorej si môžu vybrať aktuálne informácie o potenciálnych zákazníkoch. Sme hrdí na to, že sme spustili tento inovatívny on-line produkt, ktorý umožní našim zákazníkom jednoducho a efektívne vyhľadávať v rozsiahlej databáze InfoICON* svojich budúcich obchodných partnerov,“ podotkla Dorota Angotti, riaditeľka služieb pre rozvoj podnikania Coface. Cieľové skupiny je možné vybrať definovaním geografickej polohy, odvetvia, detailov spoločnosti, kľúčových finančných údajov, kontaktov či krajín podľa dovozu a vývozu.

Klienti Business Finder môžu využívať nasledujúce hlavné výhody:

 • Pokrytie: ide o najväčšiu databázu v strednej a východnej Európe s 30 miliónmi spoločností
 • Kvalita: spoločnosti vybrané v Business Finder overila spoločnosť Coface na úverové riziká
 • Použiteľnosť: interaktívny nástroj s neobmedzenou možnosťou nastaviť a meniť filter podľa obchodnej príležitosti
 • Prispôsobenie: výber sa môže meniť neobmedzene
 • Transparentnosť: počet firiem a stanovenie cien podľa nastavených filtrov sa zobrazuje už počas vyhľadávania
 • Okamžité výsledky: výstupný súbor sa vygeneruje hneď po objednávke
Hľadáte nových obchodných partnerov? Potom je čas zoznámiť sa s našou najnovšou službou: Business Finder!

Prihláste sa a vyhľadávajte v databáze InfoICON, najrozsiahlejšej databáze v strednej a východnej Európe, obsahujúcej kreditné údaje overené spoločnosťou Coface.

Business Finder ponúka B2B zoznamy založené na Vašom výbere geografickej polohy, obchodných odvetví, firemných ukazovateľov ako sú obrat, počet zamestnancov alebo dovozná a vývozná činnosť.Všetky spoločnosti už boli kreditne preverené spoločnosťou Coface aby sme tak zaistili najlepšiu kvalitu Vašich budúcich obchodných partnerov. Vyberte svoju cieľovú skupinu v 3 jednoduchých krokoch:

 1. 1. Filtrujte spoločnosti podľa rôznych kritérií
 2. 2. Definujte informácie, ktoré sa majú zobraziť vo Vašom výbere
 3. 3. Upravte svoj výber tak často ako chcete pred zakúpením a stiahnutím konečného zoznamu

 

Vyskúšajte teraz a získajte 50% zľavu na Business Finder! Táto špeciálna ponuka platí do 28. februára 2019

Prehľad s najdôležitejšími informáciami o produkte Business Finder nájdete na stránke venovanej produktu alebo si ich stiahnete na produktovom letáku.

V prípade otázok alebo poskytnutia informácií o produkte nás môžete kontaktovať aj telefonicky +421 (2) 67 20 16 16, alebo e-mailom: sales-sk@coface.com.

Stiahnuť túto tlačovú správu : Coface spúšťa nový online produkt: Business Finder (516,05 kB)
Nahor
 • Slovak
 • English