Novinky a publikácie
15. 05. 2017
Firemné novinky

Coface zavádza digitálnu transformáciu a spúšťa nový zákaznícky portál

Digitalizácia: opora zákazníckych skúseností

 

Zákaznícky portál je obohatený o nové funkcie, aby rozšíril zákaznícku skúsenosť a uľahčil navigáciu. Toto všetko zahŕňa aj unikátny prístup do všetkých Coface rozhraní, ekonomické a strategické informácie presne šité na mieru zákazníkovho biznisu, produktovú knižnicu a knižnicu nástrojov, návody, často kladené otázky – a tiež ľahšie a cielenejšie kontakty na obchodný tím.

Ďalší balík hlavných zmien sa týka CofaNetu – online nástroja na riadenie pohľadávok a zmlúv spoločnosti Coface. CofaNet je ergonomicky redizajnovaný a optimalizovaný aj pre mobilné zariadenia. Na obrazovky bol pridaný dynamický vyhľadávač a rozsiahle menu.

Coface sa snaží udržiavať vzťahy so zákazníkmi aj prostredníctvom zavedenia inovatívnych digitálnych nástrojov a produktov od roku 2012. Tieto nástroje a produkty zahŕňajú CofaMove (“transakčnú” mobilnú aplikáciu, ktorá umožňuje zákazníkom riadiť svoje portfolio okamžite), EasyLiner (portál digitalizujúci obchod pre malé a stredné podniky) a tiež CofaServe (nástroj integrujúci Coface funkcie do zákazníckych databáz).

 

Zákaznícky servis a digitalizácia sú základnými kameňmi stratégie spoločnosti Coface

 

Zavedenie nového zákazníckeho portálu Coface je v súlade s prioritami strategického plány spoločnosti s názvom Fit to Win, ktorý zahŕňa optimalizáciu zákazníckych služieb a efektivitu operácií. Digitalizácia a nový portál respondujú na požiadavky používateľov, ktorým šetria čas a optimalizujú riadenie zmlúv.

Stiahnuť túto tlačovú správu : Coface zavádza digitálnu transformáciu a spúšťa nový zákazníc... (269,46 kB)

Pozrite tiež


 

Nahor
  • Slovak
  • English