Novinky a publikácie
04. 03. 2014
Firemné novinky

Online obchodné informácie Coface: dostupné už pre 54 krajín

Online obchodné informácie Coface: dostupné už pre 54 krajín

Celosvetovo pôsobiaca úverová poisťovňa Coface, popredný poskytovateľ obchodných informácií v strednej Európe, zvyšuje svoju ponuku relevantných a aktuálnych on-line informácií o obchodných partneroch a ich prostredí. Obchodné informácie od teraz zahŕňajú 54 krajín, od USA cez Nemecko po Turkménsko a Katar.

Kreditné informácie Coface sú komplexným a flexibilným nástrojom v rámci riadenia úverového rizika. Pomáhajú posúdiť potenciálnych obchodných partnerov a kategorizovať ich  na základe ich kreditnej a platobnej histórie. ICON databáza spoločnosti Coface poskytuje priamy online prístup k medzinárodným informáciám o 54 krajinách celého sveta – kedykoľvek ich potrebujete.

Formát týchto informácií je upravený a jednotný a zároveň je dodržaná ich periodicita. Navyše je možné komunikovať priamo s výskumníkmi.

“Aktuálne sme jediným poskytovateľom obchodných informácií ponúkajúcim on-line informácie o 54 krajinách. Táto jedinečná ponuka zahŕňa všetky európske krajiny, ako aj Áziu, na Stredný východ a USA. Firmy budú mať prospech z aktuálnych informácií o svojich obchodných partneroch," zdôrazňuje silné stránky týchto informácií Katarzyna Kompowska, výkonný riaditeľ Coface Central Europe.

Stiahnuť túto tlačovú správu : Online obchodné informácie Coface: dostupné už pre 54 krajín (125,70 kB)
Nahor
  • Slovak
  • English