Novinky a publikácie
10. 02. 2014
Firemné novinky

Priame zastúpenie spoločnosti Coface v Kolumbii

Coface, a direct offer in Colombia

Spoločnosť Coface je v Kolumbii prétomná od roku 2007 prostredníctvom partnerstva s Mundial Seguro. Aktuálne Coface získala licenciu od miestnych regulačných orgánov, ktoré jej umožňujú priamy predaj produktov úverového poistenia. Kolumbijské spoločnosti budú teraz môcť naplno využiť odborné znalosti spoločnosti Coface v oblasti  prevencie úverového rizika a ochranu všetkých svojich tuzemských a exportných obchodných operácií. 
Kolumbijskou licenciou Coface ďalej  výrazne rozširuje zastúpenie v Latinskej Amerike. Coface bola prvá úverová poisťovňa, ktorá si všimla obrovský potenciál rozvíjajúcich sa ekonomík v tejto oblasti už koncom roka 1990 a v súčasnej dobe má takmer 40% podiel na regionálnom trhu úverového poistenia. V nadväznosti na úlohu vodcu a priekopníka v tejto oblasti Coface poskytuje miestnym firmám tú najlepšiu podporu pre rozvoj ich podnikania, vďaka dôkladnej znalosti miestnych špecifík a schopnosti poskytovať lokálne služby. Firmy v Kolumbii tak budú podporované miestnym tímom a budú ťažiť z odborných znalostí nového centra otvoreného v roku 2013.
 
"Coface pokračuje v expanzii v rozvíjajúcich sa ekonomikác . Po Ghane v roku 2012 a Indonézii v roku 2013, sme sa zamerali na Latinskú Ameriku ako strategický región  Coface v ktorom sme udržali vedúcu pozíci . Kolumbia má obrovský rastový potenciál : dnes tu len 500 spoločnosti využíva úverové poistenie. S našou najnovšou  prevádzkou budeme ešte bližšie k našim zákazníkom, a budeme schopní im ponúknuť riešenie pre rozvoj ich podnikania, zodpovedajúce ich potrebám - bez ohľadu na ich veľkosť. Nadnárodným spoločnostiam sa tiež zjednoduší prístup ku Coface Global Solutions, jedinečnej štruktúre, špecializujúcej sa na ne. Coface v súčasnej dobe pôsobí v 9 krajinách Latinskej Ameriky a v roku 2014 budeme ďalej posilňovať našu prítomnosť  s ohľadom na konsolidáciu našej vedúcej pozície v regióne " hovorí Jean - Marc Pill , generálny riaditeľ spoločnosti Coface.

Nahor
  • Slovak
  • English