Novinky a publikácie
20. 03. 2018
Firemné novinky

Coface Slovensko získala prestížne ocenenie Slovak Superbrands

Coface Slovensko získala prestížne ocenenie Slovak Superbrands

Slovenskí spotrebitelia a komisia profesionálov z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu, médií a marketingového výskumu – Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila spoločnosti COFACE Slovensko cenu Slovak Superbrands 2018. Týmto ocenením sa spoločnosť zaradila do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky.

Svoje nadšenie zo zisku ocenenia vyjadril aj Country manager spoločnosti Coface na Slovensku - Ing. Juraj Janči:

„Slovak Superbrands je prestížne ocenenie a v silnej konkurencii na finančnom trhu ho Coface získava po prvý krát. Vnímam to ako výsledok celého lokálneho tímu zamestnancov a spolupracovníkov našej spoločnosti počas 3 ročného pôsobenia vo firme, ustanoviť značku Coface ako značku kvalitného, spoľahlivého a zodpovedného partnera pre oblasť manažmentu pohľadávok a riadenia kreditných rizík. Podľa štatistík patrí spoločnosť Coface k popredným hráčom na trhu v tejto oblasti a našim cieľom je zabezpečenie profitabilného rastu spoločnosti prostredníctvom nových ako aj spokojných existujúcich klientov. Najdôležitejším kritériom úspechu je spokojnosť zákazníka a toto prestížne ocenenie úspech značky Coface na slovenskom trhu podčiarkuje.“

Ako funguje program Superbrands Award

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Brand Council na základe verejného prieskumu zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi Brand Council-u sú najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy. Tento program vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili, značky hodné nasledovania. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 90 krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council má pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, preto sa jej členmi môžu stať len poprední, vysoko uznávaní experti.

Nahor
  • Slovak
  • English